IKVIENA VAR BŪT KOPĀ AR MUMS!

Latvijas Sieviešu invalīdu asociācija (LSIA) „Aspazija” tika nodibināta 1998. gadā ar mērķi palīdzēt sievietēm ar invaliditāti kļūt par pilntiesīgām sabiedrības loceklēm, kā arī lai aizstāvētu viņu tiesības un intereses.

Lai sievietes invalīdes aktīvāk iekļautos sabidrības dzīvē ne tikai Rīgā, bet arī visā Latvijā, LSIA „Aspazija” ir izveidojusi nodaļas divpadsmit pilsētās Jelgavā, Ogrē, Liepājā, Pāvilostā, Tukumā, Talsu novadā, Olainē, Varakļānos, Aizkrauklē, Siguldā, Rojā un Bauskas novadā. Pašlaik asociācijas darbā iesaistijušās aptuveni 500 sievietes ar invaliditāti.  

Pateicoties Karalienes Juliānas (Nīderlande) fonda un Rīgas domes atbalstam, tika atjaunotas telpas zālei, diviem nelieliem birojiem un bibliotēkai.

Biedrības darbības prioritātes ir

  • sniegt sievietēm ar invaliditāti iespēju izglītoties un apgūt dažādas iemaņas; 
  • dot viņām psiholoģisku un morālu atbalstu; 
  • pievērst sabiedrības uzmanību sieviešu ar invaliditāti problēmām, izmantojot masu saziņas līdzekļus; 
  • sadarboties ar pašvaldībām, valsts iestādēm, uzņēmējiem un līdzīgām sabiedriskām organizācijām gan Latvijā, gan ārzemēs.

Ikviena var būt kopā ar mums – lai darbotos un pārliecinātu, lai pierādītu savu spēku un varēšanu, lai mācītos un mācītu, lai atrastu jaunus draugus un domubiedrus, lai vienkārši atpūstos un labi pavadītu brīvo laiku.

Latvijas Sieviešu invalīdu asociācija „Aspazija” vēlas sevī apvienot visu – gan spēku un izturību, lai parādītu, cik daudz tomēr spējam, gan maigumu un mīlestību, lai atklātu, cik vajadzīgas un gaidītas esam.

Aspazija – tā nav tikai sengrieķu valdnieka Perikla sieva, Aspazija – tā nav tikai latviešu dzejniece, Aspazija – tā, pirmkārt, ir sieviete, kura vienmēr ir pratusi aizstāvēt savas tiesības, vienlaicīgi nezaudējot savu sievišķo šarmu un pievilcību.  

© LSIA „Aspazija”